Zaznacz stronę
cv, resume, list motywacyjny, cover letter, bio

WARSZTAT ROZWOJOWO – ASTROLOGICZNY

Słońce & Księżyc

Zintegruj cele swojego Słońca z potrzebami Księżyca

i osiągaj w życiu to, czego pragniesz.
kariera, astrologia, coach, coaching, coaching kariery, zmiana kariery

Katarzyna Gniewosz

Jestem mentorką kariery i astrologiem oraz dumną posiadaczką Słońca w Baranie, czyli odważnego wojownika, który czuje, że żyje poza strefą komfortu i Księżyca w Raku, którego zadaniem jest budowanie strefy komfortu i najchętniej cały dzień chodziłby po domu w piżamie.

Pogodzenie ich jest jednym z największych wyzwań w moim życiu. Kiedyś skupiałam się tylko na rozwoju Słońca, przez co przeżyłam pierwszy kryzys zawodowy. Potem dbałam głównie o Księżyc, zapominając o Słońcu, co doprowadziło do wypalenia zawodowego, dlatego wiem, że zaspokajanie potrzeb ich obu, jest takie ważne.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

Celem warsztatu jes zintegrowanie celów i aspiracji Słońca z potrzebami emocjonalnymi i codziennymi Księżyca, aby stworzyły wewnętrzny Dream Team, a nie byli sabotażystami naszych marzeń. Warsztat składa się z 3-ch nagrań video.

Zrozumieć i pokochać swoje Słońce i Księżyc

Słońce i Księżyc jako światła horoskopu definiują naszą osobowość w największym stopniu. Zwykle dążą lub pragną czegoś innego. Jeśli nie rozumiemy ich potrzeb, to stają się naszymi największymi wewnętrznymi sabotażystami, tym samym nie pozwalają nam realizować marzeń czy osiągać celów, jednocześnie sprawiając, że kręcimy się w życiu w kółko.

U innych astrologów znajdziesz wskazówki, jak zadbać o Słońce albo o Księżyc, ale mało kto mówi o tym, jaka dynamika zachodzi między nimi i dlaczego dbanie o oba jednocześnie jest takie ważne.

Słońce i Księżyc w znakach zodiaku i domach

W części astrologicznej pokażę Ci jak znaleźć Słońce i Księżyc w swoim horoskopie urodzeniowym i co najważniejsze, w jakim są znakach zodiaku i domach, co determinuje ich charakterystykę i potrzeby.

Tworzymy Dream Team: Słońce i Księżyc

W ostatniejsz części rozwojowej pokażę na przykładach, jak wygląda relacja między Słońcem i Księżycem u innych osób oraz w jaki sposób mogą one zadbać o swoje potrzeby, aby oba działały jak dobrze naoliwiona maszyna.

Warsztat jest w formie nagrań on-line, zadań domowych i materiałów do pracy własnej. Dostaniesz dostęp do warsztatu po dokonaniu zakupu.

Warianty zakupu

Standard

 

Dostęp do nagrania warsztatu on-line w grupie na Facebooku do pracy własnej.

 

Nagranie 3-dniowego warsztatu

Materiały do samodzielnej pracy

Konsultacja indywidualna on-line

 

Zakup odbywa się przez serwis buycoffee. Wpisz kwotę 333zł, a w  wiadomości dla twórcy wpisz „Słońce i Księżyc”.

inwestycja w siebie

333 PLN

Premium

 

Dostępdo nagrania warsztatu on-line w grupie na Facebooku do pracy własnej + praca indywidualna ze mną.

 

Nagranie 3-dniowego warsztatu

Materiały do samodzielnej pracy

Konsultacja indywidualna on-line

 

Dostępne są tylko 3 miejsca. Zakup odbywa się przez kontakt mailowy na adres: hakerkakariery@gmail.com

inwestycja w siebie

555 PLN