Program grupowy

Zarabiaj na TALENTACH

materiały kursowe

 

 Witaj i rozgość się!

Droga Utalentowana Uczestniczko, w tym miejscu znajdziesz wszystkie materiały potrzebne w naszym programie grupowym. Nagrania, pliki, testy i narzędzia ułożone są w kolejności, zgodnie z którą będziemy wspólnie pracować. Staraj się niczego nie przeskakiwać, tylko robić to, co Ci proponuję zgodnie z procesem.

Powodzenia!

W pierwszej kolejności obejrzyj proszę nagranie powitalne „Zacznij tutaj”, w którym wyjaśnię Ci, jak poruszać się po tej stronie, wśród wszystkich dostępnych materiałów i w programie.

Dołącz również do grupy na Facebooku, w której będziesz mogła być w stałym kontakcie ze mną i resztą uczestniczek, zadawać pytania i inspirować się pracą innych.

SPOSÓB MYŚLENIA O TALENTACH

Co odkryłaś dla siebie?

Jeśli pojawiły Ci się jakieś przemyślenia po wysłuchaniu tego materiału i chcesz podzielić się ze mną wrażeniami, to napisz w poniższym formularzu. Czytam wszystkie wpisy!

TERAZ ODKRYJ SWOJE TALENTY. DO DZIEŁA!

W tej części zaczyna się to, co tygryski lubią najbardziej – rzeczywista praca nad Twoimi talentami. Pobierz sobie Kreator Talent Design i obejrzyj instrukcję, abyś wiedziała, jak z nim pracować. Z tej instrukcji dowiesz się również, co należy zrobić, aby zgłosić się na sesję LIVE ze mną. 

Co odkryłaś dla siebie?

Jeśli pojawiły Ci się jakieś przemyślenia po wysłuchaniu tego materiału i chcesz podzielić się ze mną wrażeniami, to napisz w poniższym formularzu. Czytam wszystkie wpisy!

NARZĘDZIA DO ODKRYWANIA TALENTÓW

ASTROLOGIA

Jak wykreślić horoskop?

Budowa kosmogramu

Jak odkryć talenty w horoskopie urodzeniowym?

ŻYWIOŁY

TEMPERAMENTY

ARCHETYPY ZODIAKALNE

ZNAKI OGNISTE

ZNAKI ZIEMSKIE

ZNAKI POWIETRZNE

ZNAKI WODNE

TALENTY GALLUPA

Jeśli nie znasz swoich talentów Gallupa, to możesz wykonać to badanie na stronie instytutu CliftonStrenghts. Dostępne są dwie wersje:

To badanie jest odpłatne. Jeśli natomiast nie chcesz z niego korzystać, to możesz wykonać równie dobre bezpłatne badanie 16 OSOBOWOŚCI, które znajdziesz w sekcji poniżej.

  TALENTY WYKONAWCZE

  TALENTY WYWIERANIA WPŁYWU

  TALENTY BUDOWANIA RELACJI

  TALENTY MYŚLENIA STRATEGICZNEGO

  MBTI / 16 OSOBOWOŚCI

  Jeśli pracowałaś kiedyś w korporacji, to prawdopodobnie robiłaś kiedyś to badanie – wykorzystaj otrzymany wtedy wynik. Jeśli nie, to możesz je wykonać bezpłatnie na stronie https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci

  ANALITYCY

  DYPLOMACI

  STRAŻNICY

  ODKRYWCY

  SESJE LIVE

  Tutaj zamiszczę sesje live, które będą odbywać się w trakcie programu.

  TWOJA OPINIA

  Proszę o Twoją opinię na zakończenie programu. Twoje wrażenia sa dla mnie bezcenne!